NoweLogoDAG
Login

Jak nie zostać bohaterem kolejnej publikacji o zhakowaniu urzędu

Nie chcesz zostać bohaterem kolejnej urzędowej afery wycieku danych? Zdajesz sobie sprawę, że codziennie jesteś narażony/a na atak hackerski, a jednocześnie masz poczucie, że nie jesteś w pełni przygotowany/a, aby sobie poradzić z każdym niebezpieczeństwem? Już 14 grudnia o 10.00 weź udział w naszym bezpłatnym webinarze i przekonaj się, co możesz zrobić, aby skutecznie bronić dostępu do Twojej urzędowej skrzynki.

 

Praca zdalna ma bardzo wiele plusów. Nie da się jednak ukryć, że wiąże się ona również z nowymi wyzwaniami dotyczącymi choćby bezpieczeństwa poczty elektronicznej. Zresztą nie tylko model pracy zdalnej generuje to ryzyko. Dzisiaj skrzynki mailowe wystawione są na atak właściwie cały czas i warto zadawać sobie z tego sprawę. Wyzwania są bowiem zupełnie inne, niż jeszcze kilka lat temu.
Atakujący mogą podszywać się pod domeny, dystrybuować złośliwe oprogramowanie i spam za pośrednictwem kanałów e-mailowych, a także wykorzystywać inżynierię społeczną, aby oszukać użytkowników i przekonać ich do dokonywania płatności lub logowania się na fałszywe strony internetowe.

Poczta elektroniczna jest dzisiaj podstawowym formatem komunikacji biznesowej oraz publicznej. Naturalnie więc staje się jednym z głównych celów cyberprzestępców. Według badań przeprowadzonych przez firmę Group-IB, około 75% złośliwego oprogramowania, które dostaje się do przeciętnej firmy, jest dostarczane za pośrednictwem poczty e-mail. W miarę jak krajobraz zagrożeń staje się coraz bardziej złożony, dodanie ochrony poczty elektronicznej do planu bezpieczeństwa cybernetycznego to nie wybór, a konieczność.

Sprawdź, w jaki sposób możesz wykorzystać oparte na chmurze rozwiązanie nowej generacji w zakresie bezpieczeństwa poczty elektronicznej, Business Email Protection od Group-IB, aby w ciągu kilku sekund przechwycić każdy atak przychodzący drogą mailową. Pokażemy Ci, jak zabezpieczyć pocztę, na co zwracać uwagę, jak reagować w przypadku zagrożenia. Twoja poczta może być bezpieczna, musisz jednak o to zadbać.

 

Rozwiązanie Group-IB Email Protection 

 

  • • wykrywa i blokuje wszystkie ataki na pocztę elektroniczną, w tym wyrafinowane ataki, których często nie dostrzegają starsze rozwiązania i zewnętrzni dostawcy poczty elektronicznej,
    • chroni przed każdym zagrożeniem związanym z pocztą elektroniczną, począwszy od spamu i phishingu, a skończywszy na złośliwym oprogramowaniu i podszywaniu się pod pocztę biznesową.

 

Dołącz do naszego bezpłatnego 60-minutowego webinarium, aby dowiedzieć się:

 

• Jaki jest obecny krajobraz zagrożeń związanych z wiadomościami e-mail
• Jak dochodzi do podszycia się pod firmową pocztę elektroniczną
• Jak zminimalizować zagrożenia związane z pocztą e-mail

 

Agenda webinaru

 

10:00 : Wprowadzenie
10:15 : Poczta e-mail jako główny wektor ataku hackerskiego
10:25 : Detonacja maili w bezpiecznym środowisku – prezentacja rozwiązania BEP Group-IB
10:45 : Kompleksowe Jezioro Danych a pozostałe narzędzia cyberobrony
11:00 : Podsumowanie/Q&A

Zainwestuj swój czas, a przekonasz się, że wyciek danych to zagrożenie, przed którym można się skutecznie obronić. Zarejestruj się do udziału w darmowym webinarze już dziś i zyskaj dostęp do profesjonalistów, którzy podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *